Cihaz Modelleri – Shell Taşıt Tanıma Sistemi skip to Main Content
Shell Taşıt Tanıma Sistemininde üç tip cihaz modeli vardır. Bu modellerden iki tanesi aracınıza montaj gerektirir. Bir tanesi Montaj gerektirmeden kullanabileceğiniz tiptedir.

AKILLI ANAHTAR (AA)

Shell TTS’de montaj gerektirmeyen cihaz tipidir. Yanınızda taşıyabileceğiniz anahtarlık tipindeki bu cihaz oldukça pratik ve kullanımı çok basittir. Yakıt alacağınız sırada pompa görevlisine cihazınızı verir ve cihazınızın dokunmatik ekrana teması ile yakıt alımınız onaylanır.

AKILLI HALKA (AH)

Akıllı Halka modeli Shell TTS’nin montajı çok basit olan tipidir. Yetkili servis tarafından birkaç dakikada takılan Akıllı Halka modelidir. Sadece depo kapağına oldukça basit ve hızlı bir yöntemle monte edilen Akıllı Halka’nın araç satışı ve değişimi sırasında iadesi gerekmemektedir.

TAŞIT KİMLİK ÜNİTESİ / KM

Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin diğer montajlı cihaz modeli Taşıt Kimlik Ünitesidir (TKÜ). TKÜ’nün montajı yapılırken aracın Km göstergesine bir tel çekilerek aracınızın her yakıt alımında kaç km’de olduğunu raporlayabilir ve aldığı benzin ile kaç km gittiğini hesaplayabilirsiniz.
Back To Top