SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ – Shell Taşıt Tanıma Sistemi skip to Main Content
SHELL 5

SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) 1996 yılında hizmete girmiştir. Türkiyede ilk defa Shell tarafından kullanılan bu sistem firma araçlarınızın akaryakıt kontrolunu sağlamak için hizmete sunulmuştur. Shell TTS, firma araçlarınızı size özel şifre ile kendi sayfanıza girerek kontrol etme imkanı sağlamaktadır. Hangi aracın, ne zaman, nereden, kaç TL / lt yakıt aldığını ve (cihaz seçeneğine göre) almış olduğu akarkayıt ile kaç km yol gittiğini raporlayabilirsiniz. Bu raporu isterseniz excel olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Shell TTS’nin size sağladığı avantaj sadece firma araçlarınızın yakıt kontrolu ile sınırlı değildir. Taşıt Tanıma Sistemi size ödeme yapmadan hızlı yakıt alımı ile iş hayatındaki en değerli konulardan biri olan zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca her yakıt alımında fiş alma ve bunu muhasebecinize ulaştırma yükünü, toplu fatura ile çözer ve ayrıca aracınıza yanlış akaryakıt almanızı engeller. Bunun gibi bir çok avantajı olan Shell TTS’ye başvuru yapma süreci de hem ücretsiz hem de çok hızlıdır.
Garanti Bankası, Akbank, YapıKredi ya da Finansbanktan DBS hesabınız açıldığında bize ulaştırdığınız araç bilgileri doğrultusunda cihazlarınız tanımlanır ve 2 iş günü içinde ücretsiz olarak kargoya verilir.
Shell Taşıt Tanıma Sistemine geçiş evrakları şunlardır,

Sözleşme (Kaşe + İmzalı)
Araç Kayıt Formu
İmza Sirküleri (Fotokopisi)
Ticari Sicil Gazetesi (Fotokopisi)
Vergi Levhası (Fotokopisi)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top