Shell TTS Avantajları – Shell Taşıt Tanıma Sistemi skip to Main Content

Yakıt Tüketiminde Tam Kontrol

Shell TTS’nin ortaya çıkışının en önemli sebebi yakıt tüketiminizin yüzde yüz tam kontrolunu sağlamak ve bu kontrolu tek merkezden yapmaktır. İstediğiniz anda size özel şifreniz ile isterseniz araç olarak isterseniz tüm filonuzun yakıt raporunu alabilir, bu raporu excel ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Hızlı Yakıt Alımı

Taşıt Tanıma Sisteminin en önemli avantajlarından birisi hızlı yakıt ikmalidir. Aracınızdan hiç inmeden yakıtınızı alabilir ve hiç bir zaman kaybı yaşamazsınız. İş hayatında zaman kazancının, para kazancı kadar önemli olduğunun farkındayız.

Yanlış Yakıt Alımını Önleme

Shell TTS kullanan araçlara yanlışlıkla farklı bir yakıt ikmali yapılamaz. Sadece aracınıza tanımlanmış yakıt tipini pompa okur ve o tür yakıttan başka bir yakıt alımı ortadan kalkmış olur.

Kolay Ödeme

Filonuzdaki tüm araçlar Shell TTS ile akaryakıt aldıklarında bir ödeme yapmaz. Ödeme, fatura kesiminden 10 gün sonra banka aracılığı ile toplu olarak firma merkezi tarafından ödenir.

Muhasebesel Kolaylık

Firma araçlarınız her yakıt alımınızda fiş almak ve bu fişleri toplamak zorunda kalmaz. Ayın 15’i ve ayın son gününde toplam tüketiminiz tek fatura olarak firma adınıza kesilir. Ancak siz faturanızı beklemeden istediğiniz zaman tüketim raporunuzu alabilirsiniz.

KM Takibi / LT Kontrolu

Shell TTS sistemi size araçlarınızın tam kontrolunu sağlarken, KM ve Lt kontrolunu de sağlama olanağı vermektedir. Tüm cihaz tiplerinde Lt raporunu görebilir. Aracınızın nereden, ne zaman, kaç TL’lik yakıt aldığını görebilirsiniz. KM takibini TKÜ tipi cihaz modeline sahip araçlarınızda yapabilirsiniz.
Yakıt ve Gün Limiti
Taşıt Tanıma Sistemi firma araçlarınıza Yakıt limiti ve gün limiti getirebilme imkanı sağlamaktadır. İsterseniz araçlarınıza TL olarak sınır getirebilir ya da istediğiniz günlerde yakıt alımını kapalı tutabilirsiniz.

Yaygın ve Kaliteli Hizmet Ağı

Shell TTS, Türkiye genelinde 900’ü aşkın istasyonu ile sizlere en kaliteli ve yaygın istasyon hizmetini vermeyi hedeflemektedir. Bu istasyon ağı gücü ile yolda kalmaz ve en kısa sürede Shell istasyonu bulmanız size yakıt tasarrufu ve zaman kazancı sağlayacaktır.
Back To Top